Paragraph Usage Dashboard (1.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Actions
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: No alias
km: គ្មាន​ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ
