Paragraph Usage Dashboard (1.0.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Actions
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds
