Paragraph Usage Dashboard (1.0.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Actions
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Preview
oc: Apercebut

en: View
oc: Veire

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: No alias
oc: Aucun alias
