Paragraph Usage Dashboard (1.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Actions
sk: Akcie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Preview
sk: Náhľad

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: No alias
sk: Žiaden alias

en: Copied!
sk: Kopírované!
