Paragraph Usage Dashboard (1.0.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Icon
sv: Ikon

en: View
sv: Visa

en: Untitled
sv: Titellös

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: No alias
sv: Inga alias
