Paragraph Usage Dashboard (1.0.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Untitled
ug: ماۋزۇسىز

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
