Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ
