Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Actions
ca: Accions

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Uses
ca: Usos

en: No alias
ca: No hi ha àlies
