Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Untitled
fi: Otsikoton

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: No alias
fi: Ei aliasta
