Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Actions
gl: Accións

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Preview
gl: Vista previa

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Untitled
gl: Sen título

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: No alias
gl: Sen alias
