Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Actions
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: About
jv: Ngenani

en: No alias
jv: Tanpa alias
