Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау
