Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Preview
ku: پێشبینی

en: View
ku: پیشاندان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: No alias
ku: نازناو نییە
