Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
