Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: About
ne: बारेमा
