Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Icon
nl: Pictogram

en: View
nl: Weergeven

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: About
nl: Over

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Uses
nl: Gebruikt

en: No alias
nl: Geen alias

en: Unused
nl: Ongebruikt

en: Image Preview
nl: Voorbeeldafbeelding

en: and @count more
nl: en @count meer

en: Copied!
nl: Gekopieerd!
