Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: View
ta: பார்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: No alias
ta: மாற்றுகள் இல்லை
