Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content
te: సారము

en: Actions
te: చర్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
