Paragraph Usage Dashboard (1.0.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: View
ur: مشاہدہ کریں
