Paragraph Usage Dashboard (1.0.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista
