Paragraph Usage Dashboard (1.0.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: No alias
az: Ləqəb yoxdur
