Paragraph Usage Dashboard (1.0.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled
