Paragraph Usage Dashboard (1.0.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Actions
he: פעולות

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי
