Paragraph Usage Dashboard (1.0.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Preview
is: Forskoða

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um

en: No alias
is: Ekkert samnefni
