Paragraph Usage Dashboard (1.0.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Actions
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
