Paragraph Usage Dashboard (1.0.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: View
ro: Afișează

en: Untitled
ro: Nedenumit

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: No alias
ro: Fără alias
