Paragraph Usage Dashboard (1.0.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Preview
ar: معاينة

en: Icon
ar: أيقونة

en: View
ar: عرض

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: No alias
ar: لا يوجد بدائل
