Paragraph Usage Dashboard (1.0.5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Actions
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Preview
et: Eelvaade

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: No alias
et: Alias puudub
