Paragraph Usage Dashboard (1.0.5) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Actions
it: Azioni

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Preview
it: Anteprima

en: Icon
it: Icona

en: View
it: Visualizza

en: Untitled
it: Senza titolo

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: No alias
it: Nessun alias
