Paragraph Usage Dashboard (1.0.5) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Actions
sl: Akcije

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
