Paragraph Usage Dashboard (1.0.7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Actions
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys
