Paragraph Usage Dashboard (1.0.7) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Actions
be: Дзеянні

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: View
be: Праглядзець

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: No alias
be: Няма псеўданіма
