Paragraph Usage Dashboard (1.0.7) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: No alias
bo: མིང་གཞན་མི་འདུག
