Paragraph Usage Dashboard (1.0.7) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: No alias
el: Χωρίς ψευδώνυμο
