Paragraph Usage Dashboard (1.0.7) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Icon
fr: Icône

en: View
fr: Voir

en: Untitled
fr: Sans titre

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: About
fr: À propos

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Uses
fr: Utilisations

en: No alias
fr: Aucun alias

en: Image Preview
fr: Aperçu de l'image

en: Entity Title
fr: Titre de l'entité
