Paragraph Usage Dashboard (1.0.7) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo
