Paragraph Usage Dashboard (1.0.7) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Actions
uk: Дії

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Icon
uk: Піктограма

en: View
uk: Перегляд

en: Untitled
uk: Без назви

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: About
uk: Про модуль

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Uses
uk: Використання

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: Unused
uk: Невикористано

en: Image Preview
uk: Попередній перегляд зображення
