Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Actions
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: No alias
bg: Липсва синоним
