Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
