Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Actions
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Preview
de: Vorschau

en: Icon
de: Symbol

en: View
de: Ansicht

en: Untitled
de: Ohne Titel

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: About
de: Über

en: Field Name
de: Feldname

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: No alias
de: Kein Alias

en: Unused
de: Nicht verwendet

en: Image Preview
de: Bildvorschau

en: Entity Title
de: Entitätstitel

en: Copied!
de: Kopiert!
