Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: No alias
eu: Alias-ik ez
