Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Actions
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Preview
hu: Előnézet

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: Untitled
hu: Cím nélkül

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: About
hu: Leírás

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Uses
hu: Használat

en: No alias
hu: Nincs álnév

en: Cache lifetime in seconds
hu: A gyorsítótár életciklusa másodpercben

en: Entity Title
hu: Entitáscím
