Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: No alias
my: နာမည်အတုမလုပ်ပါ
