Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på
