Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
