Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Actions
fa: عملکردها

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Icon
fa: شمایل

en: View
fa: مشاهده

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: No alias
fa: بدون نام مستعار
