Paragraph Usage Dashboard (1.0.8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Actions
ps: چارې

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: About
ps: په اړه
