Paragraph Usage Dashboard (1.0.7) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Preview
pl: Podgląd

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: No alias
pl: Brak aliasu

en: Image Preview
pl: Podgląd obrazka
