Paragraph View Mode (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Manage display
hr: Uredi prikaz
