Paragraph View Mode (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان
